Dodaj do ulubionych

Startuj z Serwisem EcoTravel

 

 

 

 

       

 

       

 

 

ZAKOPANE

   

       

 

 

 

 

BOŻE NARODZENIE 2009

Pensjonat JĘDREK

Polska, Zakopane-Olcza

dojazd własny


ZAKOPANE
zimowa stolica Tatr położona na wysokości 800-1.000 m n.p.m. w kotlinie między Gubałówką (1.123 m n.p.m.), a masywem Giewontu (1.894 m n.p.m.). - najwyżej położone miasto w Polsce, kojarzy się z Tatrami, stylową góralską architekturą, żywym folklorem.
Jedni przyjeżdżają do Zakopanego dla samego miasta - aby spędzić czas w jednej z setek kawiarni lub na zakupach w licznych sklepach na słynnych Krupówkach. Inni znajdują radość w wylegiwaniu się na grzbiecie Gubałówki, skąd bez wysiłku można podziwiać panoramę tatrzańską, a jeszcze inni traktują Zakopane jako bramę do królestwa tatrzańskiego. Tysiące turystów sprawia, że Zakopane tętni życiem przez cały rok. Zakopane uznawane za niekwestionowaną zimową Stolicę Polski, która przyciąga wielu amatorów sportów zimowych.

Tereny narciarskie:
Zakopane spełnia rolę centralnego ośrodka sportów zimowych (skocznie narciarskie na Krokwi, stadion zimowy, trasy narciarskie FIS) w którym organizowano Zimowe Uniwersjady. W okolicy znajdują się najwyżej położone w Polsce trasy narciarskie (Kasprowy Wierch, na który docierają 3 koleje linowe).
Liczne stacje narciarskie, wiele zmodernizowanych i jeszcze więcej całkiem nowych wyciągów spowodowały, że nie trzeba już stać w olbrzymich kolejkach a i ceny są zdecydowanie bardziej konkurencyjne. Niniejszym zapraszamy do odwiedzania stron internetowych gdzie znajdują się szczegółowe cenniki tak karnetów jak i wypożyczalni sprzętu. My proponujemy szusowanie na Harendzie - nowa kolej krzesełkowa została oficjalnie otwarta! Do dyspozycji trasy narciarskie z homologacją FIS ! 1200, 1000, 900m. i mniejsze łatwiejsze - dokładny opis na: www.harenda-sport.pl  . Oczywiście nie rezygnujemy z tradycyjnych stacji: www.nosal.pl  ; www.pkl.pl  ; www.szymoszkowa.pl  ; http://www.bialkatatrzanska.pl

ZAKOPIAŃSKI AQUAPARK (czynny do godz. 22.00, doskonały na wieczorny relaks)
Największy w Tatrach park wodny oprócz rozkoszy wodnych oferuje fantastyczne górskie widoki. Aquapark w Zakopanem na Antałówce to 1.500 m2 lustra wody, liczne zjeżdżalnie i inne atrakcje, całoroczny basen zewnętrzny i ogromna przeszklona hala, skąd podziwiać można Zakopane i w całej okazałości pasmo Giewontu.
Kręgielnia Jest dumą zakopiańskiego Aquaparku - pięciotorowa, profesjonalna kręgielnia, gdzie można odbyć emocjonujące zawody!

Zakwaterowanie: DOM WYPOCZYNKOWY JĘDREK
usytuowany na rozległym terenie w dzielnicy Zakopanego OLCZY przy ul. Rybkówka. Do dyspozycji Gości obiekt oddaje pokoje 2, 3 i 4, 5- cio osobowe wszystkie z łazienką i TV, większość z balkonem (balkonów nie mają pokoje na parterze i na poddaszu). W obiekcie znajduje się duża jadalnia, disco-świetlica, wiata do organizacji ognisk, parking (bezpłatny), automat telefoniczny. Łącznie w budynku jest 120 miejsc. Przy posesji znajduje się przystanek komunikacji miejskiej skąd bez trudu można dojechać do centrum miasta i na dworzec PKP. W odległości 100 m od obiektu znajduje się sklep spożywczy, w odległości 1 km MC Donalds, 500 metrów Harenda.

Wyżywienie:
Dwa razy dziennie - smaczna kuchnia polska i regionalna. Śniadanie wydawane w godz. 8:00 – 9:30; obiadokolacja w godz. 16:30 – 18:00. Pierwszy posiłek - obiadokolacja w pierwszym dniu pobytu, ostatni posiłek - śniadanie w ostatnim dniu pobytu. W dniu 24 XII zamiast obiadokolacji będzie Wieczerza Wigilijna

Wieczerza Wigilijna:
Uroczysta Wieczerza Wigilijna organizowana jest przez gospodarzy. Na Wigilijnym stole obfitować będą dania kuchni polskiej i regionalnej, charakterystyczne dla Podhala. W tym dniu nie ma obiadokolacji.
 

Informacje:
- Zakwaterowanie rozpoczyna się w pierwszym dniu pobytu od godz. 13:00,
- - Wykwaterowanie ostatniego dnia pobytu do godz. 12:00.
Przedłużenia pobytu nocleg + wyżywienie 2 x dziennie - 80 zł/os
- Godziny posiłków: śniadanie w godz. 8:00 – 09:30; obiadokolacja w godz. 16:30 – 18:00. Pierwszy posiłek obiadokolacja w pierwszym dniu pobytu, ostatni posiłek śniadanie w ostatnim dniu pobytu.
- Zniżki dla dzieci:
*dzieci do lat 3 bezpłatnie (na oddzielnym łóżku, z dwiema osobami dorosłymi w pokoju )
*dzieci powyżej 3 do 10 lat ze zniżką 100 zł (na oddzielnym łóżku, z dwiema osobami dorosłymi w pokoju )
 
Terminy i ceny od osoby:

00ŚWIĘ/09 450 zł 23.12-27.12.2009

Cena za osobę w pokoju 2,3,4 osobowym z łazienką

01ŚWIĘ/09 500 zł 22.12-27.12.2009

Cena za osobę w pokoju 2,3,4 osobowym z łazienką

02ŚWIĘ/09 570 zł 21.12-27.12.2009

Cena za osobę w pokoju 2,3,4 osobowym z łazienką

03ŚWIĘ/09 640 zł 20.12-27.12.2009

Cena za osobę w pokoju 2,3,4 osobowym z łazienką

 

Cena zawiera
- zakwaterowanie w pokojach 2 - 3 - 4 osobowych z łazienkami (wg życzenia)
- wyżywienie: śniadania i obiadokolacje (24 XII tradycyjną obiadokolację zastępuje Wieczerza Wigilijna).
    

 

  

 

 

      


Strona główna - Mapa portalu - O Nas... - Współpraca - Reklama - Praca - Forum EcoTravel - Linki Kontakt


Link Exchange: Jurajska Przygoda | Ojców | Parki Narodowe | Pieskowa Skała | Noclegi | Bilety Promowe | Bilety Lotnicze | Obozy |

Kolonie | Kolonie Letnie | Hotele | Promy | add link...


Copy Rights by EcoTravel 2002-2009  All Rights Reserved